Yhteystiedot: 

Puheenjohtaja 

Antti Hourula

Urakkatie 6

90440 Rovaniemi

0405374423

antti.hourula@gmail.com


Rahastonhoitaja

Sointu Räsänen

Petäjämaantie 8C3

98900 Salla

040 024 2321

sointu.rasanen@pp.inet.fi

 

 

Johtokunnan jäsenet:

 

Mikael Vaarala

Antti Kunnari

Matti Tervonen

Taina Kotavuopio (vpj)

Arto Haapamäki

 

Sihteeri

Maarit Tervo

Liinaharjuntie 36
98900 Salla

0407591878

tervo.maarit@outlook.com

 

Metsästyksenjohtaja 

Ari Hourula

Saijantie 3B

98900 Salla

0407246830

ari_hourula@hotmail.com

 

Seuran posti;

Sallan Erä- ja Kalamiehet ry 

Maarit Tervo

Liinaharjuntie 36

98900 Salla

sallan.ekm.1958@gmail.com

Metsästysvuokrasopimukset:

Arto Soppela

Kangaspellontie 16

98900 Salla

0400 396679

arto.soppela@pp.inet.fi


Hannu Tervo

Liinaharjuntie 36

98900 Salla

0400 182576 

tervo.hannu@hotmail.com


 

 

Jaostot;

ampumajaosto, Maarit Tervo, 040 759 1878, tervo.maarit@outlook.com

kalamiesjaosto, Sointu Räsänen, 040 024 2321, sointu.rasanen@pp.inet.fi 

kenneljaosto, Arto Soppela, 0400 396679, arto.soppela@pp.inet.fi

metsästys- ja riistanhoitojaosto, Juhani Aaltonen 0503073372, juhani.i.aaltonen@gmail.com

hirvijaosto, Ari Hourula, 040 7246830, ari_hourula@hotmail.com

kiinteistöjaosto, Arto Soppela, 0400396679, arto.soppela@pp.inet.fi

 

 

Pyhärannan toimitilat ja -henkilöt:

 

Sallan Erä- ja Kalamiehet ry

Pyhärannantie 15

98900 Salla


- huolto ja ylläpito, Arto Soppela, 040 039 6679

- huolto ja ylläpito Mikael Vaarala, 040 6783653

huolto ja ylläpito, Jarmo Heimonen 040 7168238  

 

 

- varaukset, Juhani Aaltonen, 050 307 3372

varaukset, Lena Bergmann, 040 7099687

 
Käyntiosoite: Pyhärannantie 15, 98900 Salla
Sähköposti: sallan.ekm.1958@gmail.com
Nettitaivas
© Sallan Erä 2012